Kategorie

Výrobci

Žádný výrobce

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Fomei

Odběr novinek [Newsletter]

Fotodárky

Tip na dárek

Tady Vám přinášíme tipy na dárky pro Vaše přátele a známé.
Řada našich zákazníků svým blízkým nechává převést záznam z videokazet na DVD, protože se již nemohou na své záznamy na videokazetách podívat. Bližší informace naleznete zde.
Dalším námětem mohou být zvětšeniny fotografií v rámech nebo fotografie na fotoplátně vypnutá v dřevěném rámu, která jakoby vystupuje ze zdi.
Dalšími možnými dárky pro blízké mohou být hrníčky s fotografií nebo pokladnička s fotografií. 
Hrnky s fotografií zhotovujeme sublimační technologií, kdy lisováním za tepla dochází k přenosu fotografie na hrnek. Sublimační barvivo obarví polyesterový povrch hrnku. Vlastní hrníčky (bez polyesterového povlaku) tedy nejsou pro tento přenos fotografií vhodné. Nejběžnější jsou hrnky bílé, ale můžet esi objednat i hrnky s barevným vnitřkem (světle i tmavě zeleným, světle i tmavě modrým, červeným, žlutým, oranžovým, černým) nebo hrníčk magické - tedy takové, které se zesvětlí při styku s horkou tekutinou a fotografie nebo nápis jsou pak lépe čitelné. Magické hrníčky máme v barvách: černá, modrá, tyrkysová a magenta (pururová).
Vzhledem k tomu, že se fotografie nanášejí na hrníčky sublimačním tiskem, nelze vytvořit bílý text na fotodárky. 

Oblíbeným dárkem pro děti je pexeso nebo puzzle.
Fotografie také nanášíme na různé druhy textilií, z nichž nejoblíbenější jsou například polštáře, trička apod.
Radost také udělá Fotokniha, kterou můžete nosit stále s sebou. 
Pokladnička je zhotovována stejným způsobem jako hrnek. Jedná se o stejný materiál i stejnou technologii přenosu obrázku na polyesterový povlak hrníčku a obarvení polyesterových částí na hrníčku (pokladničce).


Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00

Telefon:GSM: 730 626 611

Kontakt na naši zákaznickou linku