Kategorie

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Výrobci

Žádný výrobce

Fomei

Odběr novinek [Newsletter]

Pokud se přijdete vyfotit se svým kamarádem, spolužákem apod., dostáváte druhé fotografování zdarma. To znamená, že máte 50% slevu na průkazové fotografie. Sleva se vypočítává ze základní ceny průkazových fotografií, tedy z ceny 199,- Kč. Pokud se přijdete vyfotit se svým kolegou, máte 4 ks fotografí za 99,- Kč každý. Pokud se přijdete vyfotit sám/sama můžete za 199,- Kč dostat fotografií 8 ks. Pokud Vás přijde lichý počet, počítá se 99,- Kč na osobu a 4 ks fotografií.
Akce platí na běžné průkazky 3,5 x 4,5cm, to znamená různé průkazky na vlak, tramvajenky, autobusy, ODIS, ISIC, IYTC, ITIC, SCHOLAR, platí také na ŘP (řidičské průkazy), zbrojní průkazy, ZTP, fotografie na indexy, jednoduše na všechny typy fotografií jako jsou totožné s fotografiemi na ŘP (řidičské průkazy) dle těchto požadavků.
Slevu nelze použít na speciální formáty fotografií, jako jsou na OP (občanské průkazy), Víza, pokud jsou fotografie odlišné oproti ŘP.  
K uplatnění slevy se stačí přihlásit zde.

Akce na ostatní průkazové fotografie se řídí akcí 2+1
Tedy že 2 platíte a 3. fotografování máte zdarma. V praxi to znamená, že fotografování 4ks fotografií na OP, Víza apod. platíte 2 fotografování po 199,- (nebo u víz za 249,- platíte 2x249,- a třetí fotografování máte zdarma.) Tato akce zatím platí a kdy bude ukončena, to zatím nevíme. Očekáváme ale, že tato akce bude mít dlouhodobější trvání, pokud bude tato akce ukončena, prodavači a fotografové na prodejnách budou mít možnost si o tuto akci zažádat a znovu na jejich žádost se tato akce spustí.


Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00

Telefon:GSM: 730 626 611

Kontakt na naši zákaznickou linku